NAŠE SLUŽBY

Cenovou kalkulaci Vám zhotovíme přesně na míru a dle Vašich požadavků. Bude zohledněna délka  a výška plotu, tzn. dle množství dodaného materiálu - množstevní slevy již od 100 m/b délky. 

Zde prosím vyplňte údaje o vašem přání a my Vám rádi nabídku zašleme, nebo nám zatelefonujte na tel:+420605288750 a my se Vám budeme rádi věnovat.

Modelový příklad: plot o délce 30 m a výšce 1,75 m do tvaru L (jeden roh a dva konce)

  •  2 ks koncových sloupků 175 cm                                                                          -  778,-Kč
  •   1 ks rohový sloupek 175 cm                                                                                 - 600,-Kč
  • 13 ks průběžných sloupků 175 cm                                                                        -  5 057,-Kč
  • 45 ks deska rovná celá 200x50x4 cm                                                               - 14 805,-Kč
  • 15 ks deska poloviční 200x25x4 cm                                                                   -  3 135,-Kč
  • celkem bez DPH 24 375,-Kč                                                celkem s 21% DPH 29 494,-Kč

K ceně je ještě nutné připočítat cenu za dopravu, kterou Vám rádi zajistíme našimi prověřenými dopravci, kteří vám materiál složí na místo hydraulickou rukou.

Dále cenu za palety a balné a to 250,-Kč/ks, (palety jsou nevratné).

Doplňky a výplně:

Betonové stříšky sloupků ks 150,-Kč a desek 250,-Kč

Dřevěná výplň cca 810,-Kč/m2                                                  Železná výplň cca 750,-Kč/m2

DŮLEŽITÉ

Barevná stálost:

Beton, ze kterého jsou betonové ploty vyrobeny, je tvořen z čistě přírodních materiálů, v důsledku čehož zákonitě dochází ke kolísání jeho vlastního přirozeného složení. V návaznosti na další faktory působící během výroby a skladování betonových plotů, primárně povětrnostní podmínky, může dojít ke kolísání barevných odstínů a taktéž k vzniku tzv. výkvětů, tj. vystoupení volného vápna obsaženého v cementu na povrch betonového plotu. Zabránit vzniku drobných barevných odlišností a vápenných výkvětů, v souhrnu působení všech negativních vlivů, je i za použití nejpokrokovějších chemických přísad technologicky nemožné. Barevné rozdíly a výkvěty můžou být různé intenzity, v žádném případě však nemají vliv na kvalitu a užitné vlastnosti betonového plotu.

Případné barevné rozdíly a vápenné výkvěty není proto možné uznat jako chybu zboží. Působením povětrnostních vlivů a běžným mechanickým namáháním zpravidla dojde k vyrovnání barevných rozdílů a zmizení výkvětů. Pokud byste vyžadovali jednotný a jednobarevný povrch je nutné abyste si plot natřeli fasádní barvou.

Poréznost:

Technologie vibrolití, kterou provádí VM Beton s.r.o. veškeré své výrobky, i přes použití všech dostupných chemických přísad, nepodaří se vždy a za všech okolností, vytvořit výrobek bez povrchových pórů tzv. bublinek.

Náš beton je vysokopevnostní a nenasákavý a jako jeden z mála výrobců v České republice, jsme se zavázali, k přísným kontrolám výrobku a přísném dodržování normy na Betonové prefabrikáty - prvky pro ploty ČSN EN 12839:2012 

VM Beton