NAŠE SLUŽBY

Novinka v našem sortimentu

Prkno natural standard VM Beton - od 349,-Kč/ks

Nepravidelná cihla standard VM Beton - od 349,-Kč/ks

Cenovou kalkulaci Vám zhotovíme přesně na míru a dle Vašich požadavků. Bude zohledněna délka  a výška plotu, tzn. dle množství dodaného materiálu - množstevní slevy již od 30 m/b délky. 

Betonové desky standard VM Beton - Deska ve formátu 200 x 50 x 4 cm ve dvou variantách za cenu od 349,-Kč, poloviční deska 200 x 25 x 4 cm - od 219,-Kč

UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH

Štípaný kámen standard VM Beton - od 349,-Kč/ks

Prkno standard VM Beton - od 349,-Kč/ks

Deska hladká 200 x 50 x 4 cm  439,-Kč, poloviční deska 200 x 25(30) x 4 cm - 239,-Kč

Štípaný kámen HLADKÝ - 439,-Kč/ks

Břidlice HLADKÁ - 439,-Kč/ks

Zde prosím vyplňte údaje o vašem přání a my Vám rádi nabídku zašleme, nebo nám zatelefonujte na tel:+420605288750 a my se Vám budeme rádi věnovat. Nezapomeňte prosím sdělit místo dodání.

K ceně je ještě nutné připočítat cenu za dopravu, kterou Vám rádi zajistíme našimi prověřenými dopravci, kteří vám materiál složí na místo hydraulickou rukou.

Dále cenu za palety a balné a to 250,-Kč/ks, (palety jsou nevratné).

Doplňky a výplně:

Dřevěná výplň cca 810,-Kč/m2 

Betonové stříšky sloupků ks 150,-Kč a desek 250,-Kč

DŮLEŽITÉ

Barevná stálost:

Beton, ze kterého jsou betonové ploty vyrobeny, je tvořen z čistě přírodních materiálů, v důsledku čehož zákonitě dochází ke kolísání jeho vlastního přirozeného složení. V návaznosti na další faktory působící během výroby a skladování betonových plotů, primárně povětrnostní podmínky, může dojít ke kolísání barevných odstínů a taktéž k vzniku tzv. výkvětů, tj. vystoupení volného vápna obsaženého v cementu na povrch betonového plotu. Zabránit vzniku drobných barevných odlišností a vápenných výkvětů, v souhrnu působení všech negativních vlivů, je i za použití nejpokrokovějších chemických přísad technologicky nemožné. Barevné rozdíly a výkvěty můžou být různé intenzity, v žádném případě však nemají vliv na kvalitu a užitné vlastnosti betonového plotu.

Případné barevné rozdíly a vápenné výkvěty není proto možné uznat jako chybu zboží. Působením povětrnostních vlivů a běžným mechanickým namáháním zpravidla dojde k vyrovnání barevných rozdílů a zmizení výkvětů. Pokud byste vyžadovali jednotný a jednobarevný povrch je nutné abyste si plot natřeli fasádní barvou.

Poréznost:

Technologie vibrolití, kterou provádí VM Beton s.r.o. veškeré své výrobky, i přes použití všech dostupných chemických přísad, nepodaří se vždy a za všech okolností, vytvořit výrobek bez povrchových pórů tzv. bublinek.

Náš beton je vysokopevnostní a nenasákavý a jako jeden z mála výrobců v České republice, jsme se zavázali, k přísným kontrolám výrobku a přísném dodržování normy na Betonové prefabrikáty - prvky pro ploty ČSN EN 12839:2012 

VM Beton